Pro memoria

Z żalem informujemy, że 17 lutego b.r. odszedł do Krainy Wiecznych Łowów nasz Kolega – mgr Mieczysław Zegarowski. Pogrzeb odbędzie się w Jego rodzinnej miejscowości Twardów ( http://pl.wikipedia.org/wiki/Tward%C3%B3w ) we środę – 20 lutego o godz. 13:00

Kolega „Mieciu”, jak wszyscy zwracaliśmy się do niego, urodził się w 1934 roku a już w 1957 został członkiem PZŁ. Był zatem jednym z najstarszych stażem członków PZŁ w naszym Kole, wielokrotnie odznaczany medalami łowieckimi. Zanim w 1988 roku został członkiem naszego Koła, pełnił funkcje sekretarza i członka komisji rewizyjnych w poprzednich trzech kołach. Świadczy to o dużym zaufaniu jakim darzyli Go wszyscy koledzy mający z nim kontakt. Nie inaczej było w naszym Kole. Wprawdzie ze względu na wiek „Mieciu” zwolniony był zarówno z funkcji jak i obowiązkowych prac gospodarczych ale mimo to zawsze był gotów iść z pomocą i chętnie przyjeżdżał na wszelkie spotkania w łowiskach.

Kolega Mieczysław Zegarowski – Członek Honorowy naszego Koła otrzymał ostatnie wyróżnienie łowieckie w grudniu 2007 roku. Planowaliśmy w tym roku wystąpić o kolejne. Swoją postawą, etycznym postępowaniem, oddaniem pasji łowiectwa i przyjacielskim stosunkiem do otoczenia zasłużył po wielokroć na kolejne wyróżnienie. Nie zdążyliśmy. Odszedł niespodziewanie. Synowi i Rodzinie składamy wyrazy szczerego współczucia.

Cześć Jego pamięci.

Zarząd AKŁ nr 7

VN:F [1.9.3_1094]
Rating: 5.5/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.3_1094]
Rating: 0 (from 0 votes)
Pro memoria, 5.5 out of 10 based on 2 ratings