Wycena rogaczy

W niedzielę 20 października spotkaliśmy się w Gołuchowie na corocznej ocenie trofeów sarn. Wszystkie poroża kozłów pozyskanych przez myśliwych z naszego Koła ocenione zostały prawidłowo. Ponadto dwóch Kolegów może szczycić się otrzymanymi złotymi medalami. Należą do nich kol. Marcin Krawiec i kol. Roman Dolat. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Poniżej zamieszczamy zdjęcia zrobione przez nas i odsyłamy chętnych do obejrzenia zdjęć w galerii na stronie Zarządu Okręgowego w Kaliszu:

www.pzl.kalisz.pl/index.php/galeria-zdjec/category/195-ocena-rogaczy-2019

 W ostatnim czasie odbyły się dwa polowania zbiorowe w Grylewie i Gizałkach. Dobra pogoda dopisała! Bliski sukcesu był nasz nowy-stary członek – kol. Bronek Robakowski, który oddał celny strzał do lisa! Niestety lis uciekł. Zdjęć z tych polowań nie zamieszczam, ponieważ nie dane mi było uczestniczyć w tych wydarzeniach. I w tym miejscu zachęcam wszystkich do robienia i nadsyłania zdjęć – najlepiej bezpośrednio do kol. Przemka Remiego, który redaguje stronę. Na pewno macie sporo fajnych zdjęć i moglibyście się nimi podzielić. Zdjęcia wysyłajcie na adres mailowy: remurek@gmail.com.

W ostatnim czasie myśliwi z naszego Koła uczestniczyli w wielu pracach związanych z przygotowaniem urządzeń łowieckich do polowań typu „szwedzkiego”.

Nad wykonaniem prac czuwał osobiście Gospodarz Łowiska kol. Piotr Żórawski. Na chwile obecną mamy przygotowanych 40 urządzeń do nadchodzącego polowania Hubertowskiego. Wszystkim, którzy przyczynili się do tego bardzo dziękujemy.

Darz Bór

Rafał Remi

VN:F [1.9.3_1094]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.3_1094]
Rating: +2 (from 2 votes)
Wycena rogaczy, 10.0 out of 10 based on 1 rating