Z żalem zawiadamiamy

Z głębokim żalem przekazujemy smutną wiadomość o odejściu do Krainy Wiecznych Łowów naszego przyjaciela ś.p. Bogdana Grzelaka. W dniu dzisiejszym (30 lipca 2015 r.) po długiej i ciężkiej chorobie zmarł w Grylewie wieloletni członek naszego Koła kol. Bogdan Grzelak.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w Grylewie o godz. 11:00 w najbliższą sobotę (01 sierpnia). Kol. Bogdan, którego sylwetka nierozerwalnie związana była z Grylewem wstąpił do PZŁ i naszego Koła w lutym 1984 roku. Dał się poznać nie tylko jako zaangażowany i etyczny myśliwy ale i pracowity Kolega. Z racji miejsca zamieszkania dbał o zimowe dokarmianie zwierzyny na terenie naszego obwodu i utrzymywanie w należytym stanie urządzeń łowieckich. Chętnie brał udział w przygotowywaniu imprez dla dzieci organizowanych przez nasze Koło. Wielokrotnie był organizatorem polowań zbiorowych. Z największą pasją zwalczał drapieżniki i był jednym z najskuteczniejszych lisiarzy w naszym obwodzie. Będąc z zawodu mechanikiem dbał z dużym zaangażowaniem o naszą przyczepę, którą wielokrotnie jeździliśmy wspólnie na polowania zbiorowe. Składając kondolencje Rodzinie naszego Kolegi wyrażamy jednocześnie nasz żal i smutek po stracie Przyjaciela.
Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie …
W imieniu Zarządu AKŁ nr 7 Przylesie
Sekretarz Rafał Remi Podłowczy Kajetan Jędrasza

VN:F [1.9.3_1094]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.3_1094]
Rating: +1 (from 3 votes)
Z żalem zawiadamiamy, 10.0 out of 10 based on 1 rating